18. kolo – I. trieda dospelí – výsledky zápasov v sezóne 2013/2014

29. – 30. marca sa hralo 18. kolo jarnej časti najvyššej futbalovej súťaže I.trieda dospelí – Oblastného futbalového zväzu Trenčín

________________________________________________________________________________________________________

TABUĽKA PO 18.KOLE

OŠK Soblahov – TJ Družstevník Veľká Hradná 3 : 4 (1 : 2)

foto Peter Peťovský: OŠK Soblahov – TJ Družstevník Veľká Hradná 3 : 4 (1 : 2)

Domáci nastúpili na zápas s odhodlaním vyhrať a získať potrebné body na záchranu. Začali dobre a už v úvode zápasu Huszlicska dostal domácich do vedenia 1:0. Potom však hostia prevzali hru a do polčasu otočili výsledok na 1:2. Úvod 2 polčasu patril hosťom a zvýšili na 1:3. Domácim sa hra nedarila a trápili sa do konca zápasu. Z pokutového kopu znížili ale hostia kontrovali a šli do vedenia 2:4. Domácim sa podarilo ešte zdramatizovat zápas, keď M.Hrnčar znižoval ale hostia víťazstvo udržali. Hráči Soblahova tak pokračujú v slabých výkonoch z jesennej časti.

Rekapitulácia:

3′ Michal Huszlicska 1 : 0 Gól z hry

35′ Peter Ježík 1 : 1 Gól z hry

45′ Marek Ševčík 1 : 2 Gól z hry

46′ Zdenko Jandák 1 : 3 Gól z hry

54′ Martin Hrnčár 2 : 3 Pokutový kop

57′ Marek Ševčík 2 : 4 Pokutový kop

90′ Martin Hrnčár 3 : 4 Pokutový kop

ŽK: 1:2

ČK: 0:1

Počet divákov: 150

Spracoval

Vladislav Mrázik – Soblahov

FK 1925 Pobedim – TJ Slovan Zamarovce 2 : 6 (1 : 4)

Hostia prišli do Pobedíma konečne v plnej zostave a od začiatku sa pustili do domácich. V 16. minúte po centri domácich tečoval Jančovič Dávid do vlastnej siete. Hostia sa rýchlo otriasli a už v 20. minúte vyrovnal Drienka Boris na 1:1. Ten istý hráč v 34. minúte poslal hostí do vedenia. V 35. minúte zvýšil na 3:1. V 36. minúte Daniel Jančovič dokopol loptu do siete a zvýšil na 4:1 pre hostí. V druhom polčase zvýšil Poruban na 5:1 v 50. minúte. V 65. minúte domáci Zervan znižil na 5:2 a v tej istej minúte uzavrel konečný stav na 6:2 Marian Fraňo.

Zostavy:

Pobedim:1.Vidovič 2.Zervan ,3.Gono,4.Torač 5.Mišík,6.Sedmina,7.Šiška,8.Havrlent,9.Mikláš,10.Gono,11.Uvarčík,12.Pomajbo,13.Toráč

Zamarovce:1.Mikloš ,17.Jančovič Daniel ,18.Poruban,6.Zemanovič, 13.Jančovič David,7.Frano,8.Myslivec,14.Garaj,9.Drienka Boris,10.Drienka Tibor3.Repka Marek 11.Dragula12.Minárik,16.Hudec

Skalka nad Váhom – Veľké Bierovce/Opatovce 0:0

Za ideálneho jarného počasia narazili proti sebe susediace ceľky tabuľky. V 5. minúte domáci T.Dúžek nebezpečne vystrelil, ale jeho strela išla tesne vedľa. Hostia sa snažili o rýchle prechody do útoku no finálna fáza gólom zakončená nebola. V 10.minúte dobrý center od Viršinského skončil v skrumáži domáceho pokutového územia, no trojica hostí si v dobrej šanci nerozumela a tak domáci rýchlo prerušili hru kopnutím lopty do autu. V 22. minúte vystrelil z priameho kopu Viršinský a jeho tvrdú strelu vyrazil domáci brankár Vavruš na roh. V 40. minúte pohrozili aj domáci, ale strela Bagina išla nad brvno hosťujúcej brány. Do druhého polčasu vybehli o niečo lepšie domáci, ale v koncovke sa taktiež trápili ako i hostia. Vážnejšia akcia prišla až v 61. minúte centroval Mercek, no pokus J.Bartáka bol neúspešný. Hostia vystriedali a zakladali nebezpečné prechody do útočnej fázy. V 78. minúte si poradil s domácim obrancom Kulich, ale prekabátiť sa mu domáceho brankára nepodarilo. V úplnom závere mohol rozhodnúť hosťujúci Svatík, ale jeho hlavička po centri od R.Bulka neskončila gólom. Domáci i hostia tak čakajú na svoj prvý jarný gól.

Spracoval

Timotej Bulko

Timotej Bulko – V.Bierovce – Opatovce

Spartak Myjava (B) – TJ Inovec Trenčianske Jastrabie 7 : 1 (5 : 0)

3′ Ján Gaža 1 : 0 Gól z hry

5′ Lukáš Bruško 2 : 0 Gól z hry

21′ Róbert Horeš 3 : 0 Gól z hry

22′ Matej Kováč 4 : 0 Gól z hry

37′ Róbert Horeš 5 : 0 Gól z hry

55′ Marcel Doktor 5 : 1 Gól z hry

59′ Juraj Mikula 6 : 1 Vlastný gól

73′ Matej Kováč 7 : 1 Gól z hry

ŽK: 0

ČK: 0

Počet divákov: 80

OFK Čachtice – OŠK Bošáca 7 : 3 (3 : 0)

4′ Martin Trebatický 1 : 0 Gól z hry

21′ Ondrej Trebatický 2 : 0 Gól z hry

24′ Pavol Maraz 3 : 0 Gól z hry

48′ Dušan Helík 3 : 1 Gól z hry

59′ Pavol Maraz 4 : 1 Gól z hry

73′ Pavol Maraz 5 : 1 Gól z hry

80′ Ondrej Trebatický 6 : 1 Gól z hry

82′ Matej Straka 7 : 1 Gól z hry

84′ Tomáš Janeček 7 : 2 Gól z hry

87′ Martin Kostelan 7 : 3 Pokutový kop

ŽK: 1:3

TJ Družstevník Očkov – TJ Družstevník Dubodiel 1 : 2 (1 : 1)

39′ Branislav Gažo 1 : 0 Gól z hry

43′ Vladimír Malec 1 : 1 Gól z hry

58′ Tomáš Žáčik 1 : 2 Gól z hry

ŽK: 0:2

ČK: 0:0

TJ Cementár Horné Srnie – FK Horná Súča 2 : 1 (0 : 0)

Góly: Švančarek M, Trška.

zostava Horné Srnie: Martiška – Chlebana, Sekula, Švančarek J, Simak – Švančarek M, Húserka, Blaško M, Kumančík – Trška, Naňák L

striedali: Ševčík, Martinus, Šimko J.

TJ Slovan Dolná Súča – TJ Družstevník Vlára Ľuborča 0 : 1 (0 : 0)

71′  Jozef Naňák  0 : 1 Gól z hry