21. kolo – I. trieda dospelí – výsledky zápasov v sezóne 2013/2014

21. kolo – I. trieda dospelí – výsledky zápasov v sezóne 2013/201419. – 20. apríla sa hralo 21. kolo jarnej časti najvyššej futbalovej súťaže I.trieda dospelí – Oblastného futbalového zväzu Trenčín.

________________________________________________________________________________________________________

TABUĽKA PO 21. KOLE

Tabulka

TJ Družstevník Dubodiel – Spartak Myjava (B) 2 : 2  (1 : 0)

Hostia sa mohli ujať vedenia hneď v 1. minút, avšak ich hráč bránu míňa. V 3. minúte naopak pohrozili domáci, nanešťastie Hostačný z dorážky z metra bránu taktiež minul. V 15. minúte sa domáci ujímajú vedenia zásluhou Žáčika a jeho strely do vinkla brány. V 35. minúte mohli hostia vyrovnať, avšak domáci brankár Matúš Petrík sa vyznamenal a strelu hostí vyráža. Do polčasu mali hostia ešte dve šance, s ktorými si domáci gólman poradil. Hneď na začiatku druhého polčasu sa pri strele hostí opäť vyznamenal domáci brankár. V 49. minúte zmaril obrovskú šancu hostí opäť brankár domácich. V 50. minúte však bol už prikrátky na strelu z 20 metrov, ktorá znamenala vyrovnanie. V 60. minúte hostia triafajú z nulového uhla len brvno. Hneď nato mal domáci Žáčik 2 dobré šance, avšak v prvom prípade míňa bránu, v druhom mu brankár hostí čistý gól chytá. V 68. minúte spravil domáci obranca zbytočný faul a následne zo štandardky sa hostia ujímajú vedenia 1:2. Hostia hrali zbytočne tvrdo, boli nervózni a z toho pramenili ich žlté karty. V 70. minúte po faule na Kúdelu putoval pod sprchy hosťujúci hráč. Faulovaný hráč zo štandardky triafa len brvno. V 72. minúte však bolo už vyrovnané. Z ďalšej štandardky sa hlavou presadil domáci Juraj Červený. Do konca zápasu sa už nič vážnejšie nestalo a tak sa obe mužstvá lúčia so spravodlivou remízou.

TJ Družstevník Dubodiel - Spartak Myjava (B) 2 : 2  (1 : 0)

foto Peter Peťovský: TJ Družstevník Dubodiel – Spartak Myjava (B) 2 : 2 (1 : 0)

Spracoval

Mgr. Marián Petrík – Dubodiel

TJ Slovan Zamarovce – TJ Družstevník Očkov 2 : 2 (2 : 1)

V Zamarovciach sa predstavilo mužstvo z Očkova. Od začiatku sa hral svižný futbal so šancami na oboch stranách. Domácim sa ako prvým podarilo dostať loptu do siete, keď po nedorozumení hosťujúcej obrany s brankárom otvoril skóre v 20.min. Drienka Boris. Hosťom sa podarilo hneď z protiútoku vyrovnať gólom Macharu. Domáci Minárik v 44.min. šikovne tečoval zahraný roh a dostal domácich do vedenia. V druhom polčase sa snažili hostia vyrovnať, čo domáci chceli využiť na zvýšenie skóre, boli to hostia keď v 75.min. vyrovnali Gažom. Zrodila sa spravodlivá remíza.

Rozhodoval: Szor

Zamarovce: Chochlik,Minarik,Zemanovič,Frano,Myslivec,Drienka B., Drienka T.,Jančovič Dav.,Jančovič Dan.,Garaj,Dragula, striedali Hudec M,Repka

Očkov: Borocký Jurčo Čechvala,Čechvala,Borocký,Kozic,Gono,Gažo,Machara,Nemethy, Kostolanský,Strapatý,Štepko

Góly:
20′ Boris Drienka 1 : 0 Gól z hry
21′ Šimon Machara 1 : 1 Gól z hry
44′ Matúš Minárik 2 : 1 Gól z hry
75′ Branislav Gažo 2 : 2 Gól z hry
ŽK: 1:2
Počet divákov: 120

Spracoval

Milan Skovajsa - Zamarovce

Milan Skovajsa – Zamarovce

TJ Cementár Horné Srnie – OŠK Soblahov 2 : 1  (1 : 1)

Góly
28′ Martin Madový 0 : 1 Gól z hry
36′ Jozef Šimko 1 : 1 Gól z hry
77′ Jozef Šimko 2 : 1 Gól z hry
ŽK: 1:2
ČK: 0:0
Počet divákov: 150

FK 1925 Pobedim – TJ Slovan Dolná Súča 1 : 1  (1 : 0)

Góly:
Dolná Súča – vlastný
Solár

FK Horná Súča – OFK Slovan Skalka nad Váhom 5 : 0  (2 : 0)

V malom susedskom derby domáci odčinili prehru s Dolnou Súčou a trénerovi Birasovi k životnému jubileu venovali štýlové víťazstvo 5:0. Hetrikom sa blysol Dohnan Ján a taktiež strelec jedného z gólov Zemenovič Ľubomír, ktorý svoj prvý dotyk s loptou okamžite po príchode na ihrisko premenil na gólovú radosť.

Góly
25′ Ján Dohnan 1 : 0 Gól z hry
35′ Pavol Častulín 2 : 0 Gól z hry
53′ Ján Dohnan 3 : 0 Gól z hry
69′ Ľubomír Zemanovič 4 : 0 Gól z hry
76′ Ján Dohnan 5 : 0 Gól z hry
ŽK: 1:2
ČK: 0:0

Spracoval

Peter Guga – Horná Súča

TJ Družstevník Vlára Ľuborča – OFK Čachtice 3 : 3  (1 : 2)

Góly
7′ Martin Trebatický 0 : 1 Gól z hry
18′ Adrián Ďuriš 0 : 2 Gól z hry
28′ Ján Bahno 1 : 2 Gól z hry
58′ Maroš Korienek 2 : 2 Gól z hry
59′ Pavol Maraz 2 : 3 Gól z hry
62′ Ľuboš Koníček 3 : 3 Gól z hry
ŽK: 1:2
ČK: 1:0

TJ SPP Veľké Bierovce – Opatovce – TJ Družstevník Veľká Hradná 0 : 0  (0 : 0)

Domáci privítali na domácom ihrisku súpera z hornej časti tabuľky. Hneď v 9. minúte mal dobrú šancu domáci Svatík, preštrikoval sa cez 3 hráčov hostí, no v poslednom momente mu lopta nesadla. Hostia pohrozili vážnejšie až v 21. minúte, keď center od Baláža nezúžitkoval Ševčík. V 29. minúte doteraz najlepší strelec súťaže Marek Ševčík sa svojim rýchlim pohybom dostal až do vnútra pokutového územia no Holíček jeho pokus vychytal. V 37.minúte R.Bulko poslal pas do pokutového územia a Batákov teč vytlačil hosťujúci brankár Cabala. V druhom polčase domáci búšili chceli niečo s výsledkom spraviť, ale nepodarilo sa im to i keď zopár šancí mali. Hostia si výraznejšiu gólovú situáciu nevypracovali v druhom polčase. Azda najväčšia domáca šanca prišla v 76.minúte, Svatík prešiel cez 2 hráčov a jeho pokus prečítal Cabala. Diváci sa tak gólu nedočkali ani v záverečných minútach čo znamenalo, že body sa podelia.

V.Bierovce – Holíček – Barták, T.Sivák, Žúži, Mercek, M.Sivák, Sabadka, Ondrášek, P.Bulko, Svatík, R.Bulko striedali: Viršinský, Kulich

V.Hradná – Cabala – J.Kováč, P.Ježík, Mi.Kováč, Jandák, Petrík, Kyjac, Ka.Kováč, M.Ševčík, Baláž, Lobotka striedali: P.Kováč, Judiny, J.Ježík

ŽK : 3:1, ČK 0:0,

Počet divákov: 120,

Rozhodoval: P.Ševčík

Spracoval

Timotej Bulko - V.Bierovce

Timotej Bulko – V.Bierovce

OŠK Bošáca – TJ Inovec Trenčianske Jastrabie 0 : 1  (0 : 1)

Góly
32′ Michal Fodrek 0 : 1 Zo štandardnej situácie

75′ Martin Kostelan Nepremenený pokutový kop