23. kolo – I. trieda dospelí – výsledky zápasov v sezóne 2013/2014

23. kolo – I. trieda dospelí – výsledky zápasov v sezóne 2013/20143. a 4.  mája sa hralo 23. kolo jarnej časti najvyššej futbalovej súťaže I.trieda dospelí – Oblastného futbalového zväzu Trenčín.

TABUĽKA PO 23. KOLE

Tabulka 23.kolo

TJ SPP Veľké Bierovce – Opatovce – OŠK Bošáca 0 : 1 (0 : 0)

Domáci privítali na svojom ihrisku súpera, ktorý bol v tabuľke tesne za ním. V prvom polčase komplikoval hru silný vietor, domáci i hostia vytvorili niekoľko nepresných prihrávok, čo pre oko diváka nebolo veľmi dobré. V 30. min. prišla prvá vážnejšia strela od domáceho Merceka, no jeho pokus skončil tesne vedľa brvna. V 41. min. taktiež vystrelil domáci M. Sivák z dvadsiatich piatich metrov, no tiež vedľa. V druhom polčase mali domáci omnoho viac hry. Môžu ich mrzieť hlavne nevyužité šance, najskôr v 55. min center od Svatíka nezúžitkoval Barták a následne o päť minút neskôr našiel opäť Svatík tentokrát P. Bulka, no jeho strelu hosťujúci brankár Kopunec znova chytil. Hostia vyprodukovali v druhom polčase ojedinelú šancu v 62. min a hosťujúci Helík krížnou strelou otvoril skóre. Domáci sa snažili čo najskôr vyrovnať a zvrátiť víťazstvo na svoju stranu, no hrali ako keby v kŕči a nedarilo sa im dostať loptu za chrbát súperovho brankára. Hostia ku koncu hru kúskovali a víťazstvo si udržali.

TJ SPP Veľké Bierovce - Opatovce - OŠK Bošáca 0 : 1 (0 : 0)

foto Timotej Bulko :TJ SPP Veľké Bierovce – Opatovce – OŠK Bošáca 0 : 1 (0 : 0)

TJ SPP Veľké Bierovce-Opatovce – Holíček – Barták, T.Sivák, Turaj, Mercek, Viršinský, M.Sivák, Ondrášek, P.Bulko, Svatík, Horňák striedali: Fabian, R.Bulko

OŠK Bošáca –Kopunec – R.Kusenda, Staňák, Ochodnický, Helík, Kostelan, P.Kusenda, Vavro, Janega, Mihala, Mizerák striedali: Janeček, Samotný, Adámať

Timotej Bulko – V.Bierovce

TJ Slovan Zamarovce – OFK Čachtice 2 : 2 (0 : 0)

Góly:
49′ Tibor Drienka 1 : 0 Pokutový kop
68′ Mário Urban 1 : 1 Gól z hry
81′ Ján Herák 1 : 2 Gól z hry
86′ Boris Drienka 2 : 2 Gól z hry

ŽK: 2:1
ČK: 0:0

TJ Družstevník Dubodiel – TJ Inovec Trenčianske Jastrabie 1 : 0 (0 : 0)

Góly:
70′ Vladimír Malec 1 : 0 Gól z hry

ŽK: 0:0
ČK: 0:0
Počet divákov: 200

TJ Slovan Dolná Súča – OŠK Soblahov 1 : 1 (1 : 1)

Góly:
16. min. Sirotný 1:0, 40. min. Gašparovič 1:1,
ŽK: 0:2
ČK: 0:0
Pred 150 divákmi rozhodoval Hudcovský
Spracoval

Jaroslav Šedivý – Dolná Súča

TJ Cementár Horné Srnie – TJ Družstevník Očkov 1 : 0 (1 : 0 )

Pred stretnutím si prítomní diváci uctili minútou ticha pamiatku tragicky zosnulého trénera domáceho mužstva pána Romana Belka. Začiatok zápasu boli hostia aktívnejším mužstvom no domáca obrana bola pozorná. V 34. min. však udreli domáci, keď ľavačkou prekonal Bobockého, Trška a bolo 1:0. V 45. min. mali domáci výhodu nepriameho kopu z hranice jedenástky no Blaškov pokus Bobocký vyrazil. V 51. min. strelu domáceho Ševćíka vykopol z bránkovej čiary obranca hostí. V 60. min. bol po druhej žltej karte vylúčený hosťujúci kapitán Čechvala a hostia tak dohrávali v desiatich. V 67. min. po chybe domácej obrany mohol vyrovnať Machara, no loptu smerujúcu do brány odkopol Sekula. V 75. min. čaroval domáci brankár Kostka pri šanci Macharu. V 84. min. takmer skóroval brankár Kostka, keď z výkopu prekopol celé ihrisko, no Bobocký sa stihol vrátiť a loptu chytiť. Do konca si už domáci víťazstvo udržali a v tomto kvalitnom stretnutí si pripísali veľmi cenné 3 body.

gól-34´-Trška
Žk-1:2
ČK-0:1
Rozhodovali Szor ,Holp
delegát-Šálek

FK 1925 Pobedim – OFK Slovan Skalka nad Váhom 7 : 1 (6 : 0)

Góly:
1′ Patrik Mikláš 1 : 0 Gól z hry
4′ Gabriel Havrlent 2 : 0 Gól z hry
17′ Ľuboš Zervan 3 : 0 Pokutový kop
37′ Peter Uváčik 4 : 0 Gól z hry
41′ Patrik Mikláš 5 : 0 Gól z hry
45′ Peter Šiška 6 : 0 Gól z hry
54′ Tomáš Ješko 6 : 1 Gól z hry
70′ Peter Uváčik 7 : 1 Gól z hry
ŽK: 0:0
ČK: 0:0
Počet divákov: 150

FK Horná Súča – Spartak Myjava (B) 0 : 5 (0 : 2)

Góly:
8′ Matej Kováč 0 : 1 Gól z hry
34′ Ján Oríšek 0 : 2 Gól z hry
60′ Matej Kováč 0 : 3 Gól z hry
68′ Ľubomír Zemanovič 0 : 4 Vlastný gól
72′ Daniel Kvasnica 0 : 5 Gól z hry

ŽK: 0:0
ČK: 0:0
Počet divákov: 100

TJ Družstevník Vlára Ľuborča – TJ Družstevník Veľká Hradná 3 : 1 (0 : 1)

Domáci prehrali na začiatku žreb a prvý polčas tak hrali proti vetru. Prvých pätnásť minút sa na ihrisku neudialo prakticky nič, no napomínaná bola iba lavička hostí za kritiku rozhodcov. V 25. min. bol vylúčený hráč hostí po druhej žltej, následne tento hráč odkopol loptu do divákov a usporiadatelia mali robotu. V 30. min. mali hostia šancu na gól, no strela zvnútra šestnástky letela tesne nad. O desať minút na to vyšiel hosťom brejk dvaja na jedného a oslabení hostia strelou do prázdnej brány viedli. Druhý polčas začali domáci tlakom podporovaní vetrom a hostia sa ďalej venovali brejkovej hre. V 47. min. Naňákova strela letela tesne nad. O päť minút na to Naňák opäť hlavičkoval, brankár zasiahol a z následného roku prízemnou strelou vyrovnal Schwantner. V 55. min. dal gól Vavrúš, no rozhodca ho neuznal, údajne signalizoval nepriamy kop ci dokonca offside (pri priamej strele na bránu offside ??) V 60. min. ale už domáci viedli, po štandardke Vavruša skóroval Belko. V 70. min. zasahoval brankár hostí a po rohu nepresne zakončil Vavruš. V 78. min. náhodnou strelou z diaľky prekvapil Koníček brankára hostí 3-1. Do konca zápasu sa už nič nezmenilo a tak si domáci zaknihovali po štyroch týždňoch víťazstvo.

Góly:
35′ Marek Ševčík 0 : 1 Gól z hry
52′ Ivan Schwantner 1 : 1 Gól z hry
62′ Juraj Belko 2 : 1 Zo štandardnej situácie
77′ Ľuboš Koníček 3 : 1 Gól z hry