5. kolo 6. futbalovej ligy.

5. kolo 6. futbalovej ligy.31.  augusta sa hralo 5. kolo jesennej časti najvyššej futbalovej súťaže Oblastného futbalového zväzu Trenčín – 6. liga.

TABUĽKA PO 5.KOLE

Veľké Bierovce-Opatovce – Trenčianske Jastrabie 4:0 (2:0)

foto. Timotej Bulko: Veľké Bierovce-Opatovce – Trenčianske Jastrabie 4:0 (2:0)

Domáci privítali v piatom kole na domácom ihrisku súpera Trenčianske Jastrabie. Minulú sezónu vzájomné zápasy týchto celkov skončili bez gólov, no domáci si to v dnešnom napravili vyšším rozdielom. Domáci sa pustili do súpera hneď v 3.minúte, ale šancu Breznického zlikvidoval hosťujúci brankár. V 11.minúte našiel šikovne Roman Bulko Tomáša Siváka, ktorý z uhla prekvapil brankára. 1:0. V 17.minúte zahrával Roman Bulko priamy kop, Fabian hlavičkoval, hosťujúci brankár ešte zachytil, ale na dorážku Žúžiho bol bezmocný. 2:0. Hostia mali v 20.minúte „tutovku“, ale Hučín sám pred Ondrášikom zle zakončil. Hra hostí nebolo až tak zlá, ale koncovku a prieniky zastavovala domáca obrana. V 34.minúte Lukáš Breznický našiel Tomáša Siváka, ten posunul na Juraja Bartáka, no jeho pokus išiel tesne nad. Domáci si dvojgólové vedenie do konca prvého polčasu už ustrážili. V druhom polčase v 59.minúte už vysel gól domácich na vlásku, čoho výsledkom bol faul na domáceho Lukáša Breznického. Na značku pokutového bodu si postavil loptu Juraj Barták a s prehľadom dával na 3:0.  V 65.minúte Dávid Fodrek na strane hostí nepríjemné vystrelil, ale Ondrášik bravúrnym zákrokom zneškodnil strelu. V 69.minúte Tomáš Sivák prešiel do šestnástky, našiel pred bránou Petra Bulka, jeho pokus skončil na brvne. O pár minút neskôr rohový kop domácich a ďalšia tyč po strele Petra Bulka. V 79.minúte sa perfektne pohral s obranou hostí Juraj Barták, pred šestnástkou nabil Ľubošovi Zhaňačovi a jeho strela k tyči skončila gólom. Hostia o sebe vedeli, kombinovali, nešla im ale útočná fáza. V 88.minúte Michal Svatík mohol pridať piaty gól domácich, ale jeho zakončenie prečítal hosťujúci brankár. Domáci si už výsledok ustrážili, v závere pekne kombinovali, v klude dohrali zápas a tým pádom neumožnili hosťom streliť ani čestný gól. Domáci si tak pripisujú 3 body do tabuľlky s čistým kontom Ondrášika.

Góly: 11. T.Sivák, 17. Žúži, 62. Barták 11m, 79. Zhaňač ŽK: 1:2, rozhodoval: P.Ševčík, 120 divákov. Veľké Bierovce-Opatovce : Ondrášik – Barták, Zhaňač, Žúži, Ondrášek, Fabian, Breznický, R.Bulko, P.Bulko, T.Sivák, Horňák (Svatík, M.Sivák, Viršinský) Trenčianske Jastrabie : Koreň – Mikula, Tomáš, Fodrek, Valko, Melicher, Kyselica, Žák, R.Glasa, M.Glasa, Hučín (Filo, Michalko) VIDEO: http://youtu.be/qjX–fTRy0g ________________________________________________________________________________________________________ Dolná Súča – Horná Súča 1:0 (1:0) Góly: 18. A.Pleva, ŽK: 0:3, rozhodoval: Szor, 600 divákov ________________________________________________________________________________________________________ Veľká Hradná – Bošáca 1:1 (0:1) Góly: 72. M.Ševčík – 43. Helík, ŽK: 3:2, rozhodoval: Hruda, 100 divákov. ________________________________________________________________________________________________________ Pobedím – Čachtice 2:7 (2:1) Góly: 5. Mikláš, 32. Šiška, 73. Herák vl. – 20., 88. Martin Trebatický, 57., 78. Novotný, 66. Ďuriš, 80. Mir. Trebatický, ŽK: 2:2, ČK: 1:0, rozhodoval: Valovič, 250 divákov. ________________________________________________________________________________________________________ Ľuborča – Brezová pod Bradlom 3:2 (0:0) Góly: 49.Bahno, 72. Naňák, 90. Mihalik – 79. Tománek, 81. Majdlen, ŽK: 1:2, rozhodoval: Ježík, 150 divákov. _____________________________________________________________________ Dubodiel – Horné Srnie 1:1 (1:1) Góly: 37. Kúdela – 9. M.Ševčík, ŽK: 1:3, rozhodoval: Matúš, 100 divákov. ________________________________________________________________________________________________________ Zamarovce – Horné Srnie 4:0 (2:0) Góly: 5., 27., 60. Daniel Jančovič, 70. Myslivec, ŽK: 0:2, rozhodoval: Murín, 100 divákov. ________________________________________________________________________________________________________ Opatová nad Váhom – Skalka nad Váhom 1:2 (1:2) Góly: 25. Havier 11m – 42. Švančárek, 45. Kričfaluši, ŽK: 1:1, rozhodoval : Dohál, 150 divákov. ________________________________________________________________________________________________________ Spracoval: Timotej Bulko - V.Bierovce Timotej Bulko – V.Bierovce/Opatovce Fotogaléria:

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone