AS Trenčín – Spartak Myjava 4:1 (1:0)

AS Trenčín - Spartak Myjava 4:1 (1:0)Domáci AS Trenčín nastúpil do zápasu ako papierový favorit. Prognózy naplnil do bodky. V úvode zápasu domáci pozorne napádali rozohrávky hráčov Myjavy, ktorí sa len sporadicky dostávali pre brankára Volešáka. Šancu z 11. minúty nepremenili. Naopak Trenčania stále viac vyvíjali tlak na obranu hostí. Herný tlak pretavil hlavičkou Simon na 1:0.

AS Trenčín - Spartak Myjava 4:1 (1:0)

foto Peter Peťovský – oslava Trenčanov po strelenom góle

V úvode druhého polčasu Hajradinovič a prudkou strelou prekvapil brankára hostí Belicu a bolo 2:0. Od tohto momentu začala exhibícia domácich futbalistov. Jedna šanca striedala druhú a k slovu sa dostali aj hostia, ale ukazovateľ skóre sa nemenil. V 65. minúte Simon nekompromisnou strelou dal svoj druhý gól v zápase 3:0. Hostia znížili kapitánom Černáčekom na 3:1, ale záver patril opäť Trenčanom. Holúbek uzavrel na 4:1 a výkon domácich diváci vytlieskali v stoji. Hráči sa ešte snažili kopaničiarom streliť gól, ale už sa im to nepodarilo. Víťazstvom Trenčín potvrdil druhú priečku v tabuľke. Za vedúcim Slovanom stráca 11 bodov.

Góly: 21. a 64. Moses Simon, 46. Hajradinovič, 80. Holúbek – 74. Černáček,

ŽK: 26. Baéz (Trenčín)

Rozhodovali: Mastiš – Tomčík, Bobko,