David Depetris strelil Trenčínu dva góly

Logo ASUž pozvánka na zápas 8. kola  Fortuna ligy bola v znamení návratu troch hráčov AS Trenčína na svoj bývalí štadión. Báez, Godál a David Depetris zožali od domácich fanúšikov potlesk na otvorenej scéne. Ale na ihrisku sa sentiment vytratil od prvej minúty. Za 15 minút bolo rozhodnuté. Na konci prvého polčasu mužstvá išli do kabín za stavu 3:1 pre domácich. . Do druhého polčasu tréner Trnavy poslal

do útoku Depetrisa, a ten sa mu odvďačil dvoma gólmi. Ale ani to nestačilo. Ofenzívna hra AS Trenčín bola opäť úspešná. Domáci si hrali svoju hru a vyhrali rozdielom triedy 5:3 (3:1).

foto Peter Peťovský: AS Trenčín – Spartak Trnava 5:3 (3:1)

Góly: 23. Bero, 34. Van Kessel, 39. Ibrahim Rabiu, 77. Wesley Moraes Ferreira Da Silva, 90.+ Schet – 81. a 90.+ Depetris, 42. Harba,

ŽK: 37. Kleščík, 56. Šemrinec, 70. Ibrahim Rabiu, 77. Wesley Moraes Ferreira Da Silva – 25. Majtán, 32. Godál, 35. Mikovič, 73. Janečka,

rozhodovali: I. Kružliak – Somoláni, E. Weiss, 3412 divákov
Zostavy:
Trenčín: Šemrinec – Čögley, Kleščík, Rundič, Madu Kingsley – Bero (71. Holúbek), Koolwijk – Wesley Moraes Ferreira Da Silva, Guba (81. Schet), Van Kessel (88. Bala) – Ibrahim Rabiu
Trnava: A. Jakubech – Janečka, Miloš Nikolič, Godál, Hanzel – Baéz (63. Benogo) – Vojtuš (46. Depetris), Halilovič, Mikovič – Harba, Majtán (78. Casado)