Archívy kategórií: DISKUSNÁ RELÁCIA

Diskusia „V kresle terajšku“ na tému graffiti a kreatívny dizajn

Diskusia „V kresle terajšku“ na tému graffiti a kreatívny dizajnUmelec z Trenčianskych Teplíc začínal ako neznámy graffiti a zmenil sa na kreatívneho dizajnéra. Začal meniť šedé plochy slovenských miest na umelecké diela. Prijal pozvanie do nášho štúdia a porozprával nám o svojej práci.

Diskusia „V kresle terajšku“ na tému Komunálne voľby 2018

Diskusia „V kresle terajšku“ na tému Komunálne voľby 2018Predseda Národnej rady Slovenskej republiky podpísal rozhodnutie o vyhlásení volieb do orgánov samospráv obcí a určil deň ich konania na sobotu 10. novembra 2018.

Diskusia „V kresle terajšku“ na tému – Smart projekty pre Trenčín

Diskusia „V kresle terajšku“ na tému – Smart projekty pre TrenčínMesto Trenčín sa rozhodlo využiť aktuálne vyhlásenú dotačnú výzvu Ministerstva hospodárstva SR, ktorá finančne podporí realizáciu smart city riešení v slovenských mestách.

Diskusia „V kresle terajšku“ s majstrami sveta dračích lodí

Diskusia „V kresle terajšku“ s majstrami sveta dračích lodíDračím lodiam sa venuje viac ako 50 miliónov ľudí z 50 krajín celého sveta. Už šiesty rok k nim patrí aj trenčianska základňa – Športový klub Dračia légia 2012 Trenčín.

Diskusia „V kresle terajšku“ na tému práca s ľuďmi s autizmom

Diskusia „V kresle terajšku“ na tému práca s ľuďmi s autizmomĎalšia relácia z cyklu „V kresle terajšku“ bola venovaná zaujímavej téme. Žijú medzi nami. Na prvý pohľad často ničím výnimoční od ostatných, ale vo svojom vnútri si nosia a chránia vlastný svet, ktorému často nerozumieme.