Archívy značky: domáci

HK Štart Trenčín – Slávia OA Sereď 29:18 – 15. kolo 1. liga v hádzanej žien.

Dňa 22. 3. 2014 odohrali naše hráčky stretnutie 15. kola 1. Ligy v hádzanej žien. Ich súperom na domácej palubovke boli hráčky Slávia OA Sereď. Stretnutie sa začalo veľmi optimisticky. Už v 6.minúte sme vyhrávali 4:0. V takomto zmysle sa odohrali aj ďalšie minúty stretnutia. Stále si naše dievčatá udržiavali gólový náskok. Dievčatá zahrali veľmi dobre aj na postavenú obranu, čo doteraz u

Dukla Trenčín – HK Poprad 7:4

Domácim vyšiel úvod zápasu, na aký si fanúšikovia dlho nepamätajú. Od šiestej do pätnástej minúty viedli Trenčania 4:0. To bol pekný darček hráčov pre bývalého trénera Dukly Jaroslava Waltera, ktorému sa dostalo cti v podobe slávnostného úvodu extraligového zápasu. Pod strechu štadióna bola umiestnená pamätná tabuľa za roky, strávené na úspešnej trénerskej lavičke.