Dukla Trenčín – ŠHK 37 Piešťany 1:3 (0:0, 0:1, 1:2)

Zápas sa začal obojstranne opatrne. Ani jedno mužstvo nechcelo spraviť chybu. Viac šancí mali domáci, ale brankár hostí Tomek nedopustil, aby sa mohli tešiť z gólu či Komínek, alebo Mikula. Hra a tlak hostí naberal na obrátkach, ale aj domáci brankár Lašák neurobil radosť hosťujúcim hráčom. Gólové pokusy mal Sali aj Hariga, ale Lašák bol na svojom mieste. Dukla mala viac z hry, ale ani v závere prvej tretiny nedokázala využiť presilovku na strelenie úvodného gólu zápasu.

V druhej časti hry hostia pridali a stávali sa čoraz viac nebezpečnými. Obrana domácich v tejto časti hry stála na pevných nohách. Hra sa postupne vyrovnávala a šance sa striedali na oboch stranách. V závere druhej časti hry hrali hostia presilovku, ktorú nedokázali využiť, ale Bobček ktorý sa vrátil z trestnej lavice bol na ľade len 3 sekundy a zmätky v obrane domácich premenil na prvý gól zápasu Piešťanský Stupka strelov pod hornú žŕdku.

Tretia časť sa začala presilovkou, ktorú po 20 sekundách využil domáci Nemčík.Zápas sa dostal do záverečnej fázy, kde sa „lámal chlieb“. Tri minúty pred koncom zápasu sa Piešťany opäť ujali vedenia 2:1, keď Lašáka prekonal Mišura. Záver zápasu mala Dukla snahu vyrovnať a vynútiť si predĺženie, ale Hamrák pri vyhadzovaní puku z obranného pásma hostí trafil do opustenej bránky domácich a stanovil konečný výsledok na 1:3 pre hostí.

Góly a asistencie: 41. Nemčík (Buc) – 37. Stupka (Nemec, Holovič), 57. Mišura (Melichárek, Nemec), 59. Hamrák

Vylúčení: 3:4 na 2 minúty, navyše Lušňák (PN) 10min za napadnutie, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0

Rozhodovali: D. Konc, Holienka, Valach, 1570 divákov

Dukla Trenčín: Lašák – Pozník, Nemčík, Novajovský, Čerešňák, Habšuda, Bobček, E. Bednár, Ryzák – Buc, Petrovický, Komínek – Mikula, Troliga, Šišovský – D. Hudec, T. Klíma, Nemček – J. Šimíček, O. Rusnák, Lipták

ŠHK 37 Piešťany: Tomek – Rais, Brňák, Hruška, Drgoň, Bučka, Filip, Škadra, Biro – Lušňák, Holovič, Stupka – Melichárek, Mišura, Nemec –  S. Saliji, Hamrák, F. Hudec – Haring, Peško, Románek