Archívy značky: Dukla Trenčín

Tréner Dukly Trenčín Milan Staš, sa divákom ospravedlnil.

Záverečný zápas sezóny hráči Dukly nezvládli. Po prvej tretine hostia z Banskej Bystrice vyhrávali 3:0. Do druhej časti hry sa postavil do domácej bránky Kutej, ale ani on si dlho neudržal čisté konto. V 25. minúte bolo 0:5 a to už nespokojnosti divákov nebolo možné zabrániť. Takmer prázdnym štadiónom sa ozýval piskot na hru, ktorú domáci predvádzali. V záverečnej tretine Dukla chcela

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone

Dukla Trenčín – HC’05 B. Bystrica 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)

Dukla Trenčín – HC’05 B. Bystrica 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)V nedeľnom zápase 36. kola Tipsport extraligy 2013/2014 Dukla privítala hostí z Banskej Bystrice. Zápas bol obojstranne rýchly. Obe mužstvá pozorne bránili. Domáci hráči zahodili niekoľko vyložených gólových príležitosti, pri nájazdoch na brankára hostí. V stretnutí, ktoré sprevádzalo niekoľko potýčiek či pästných súbojov, sa v závere zapojil do bitky aj brankár domácich Ján Lašák. Hlavný