Archívy značky: Dukla Trenčín

Gladiátori sa pripravujú na novú sezónu

Gladiátori sa pripravujú na novú sezónuTrenčianski Gladiátori vstupujú do novej sezóny. Mužstvo Európskej univerzitnej hokejovej ligy má veľké ambície. Začína s novým trénerom, ale aj zmenami na hráčskych postoch.

Na futbalovom turnaji obcí s názvom Záblatie padali aj penalty

Na futbalovom turnaji obcí s názvom Záblatie padali aj penaltyUž 28. ročník medzinárodného futbalového turnaja obcí menom Záblatie sa konal pred začiatkom prázdnin v Záblatí. Súťažilo aj v rodinných penaltách.

Tréner Dukly Trenčín Milan Staš, sa divákom ospravedlnil.

Záverečný zápas sezóny hráči Dukly nezvládli. Po prvej tretine hostia z Banskej Bystrice vyhrávali 3:0. Do druhej časti hry sa postavil do domácej bránky Kutej, ale ani on si dlho neudržal čisté konto. V 25. minúte bolo 0:5 a to už nespokojnosti divákov nebolo možné zabrániť. Takmer prázdnym štadiónom sa ozýval piskot na hru, ktorú domáci predvádzali. V záverečnej tretine Dukla chcela

Dukla Trenčín – HC’05 B. Bystrica 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)

Dukla Trenčín – HC’05 B. Bystrica 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)V nedeľnom zápase 36. kola Tipsport extraligy 2013/2014 Dukla privítala hostí z Banskej Bystrice. Zápas bol obojstranne rýchly. Obe mužstvá pozorne bránili. Domáci hráči zahodili niekoľko vyložených gólových príležitosti, pri nájazdoch na brankára hostí. V stretnutí, ktoré sprevádzalo niekoľko potýčiek či pästných súbojov, sa v závere zapojil do bitky aj brankár domácich Ján Lašák. Hlavný