Finále play off juniorskej extraligy sa začína odznova

Finále play off juniorskej extraligy sa začína odznovaPo včerajšom víťazstve juniorov Dukly v prvom finále play off juniorskej extraligy sa okrem víťazstva dostali aj do psychickej pohody. Ale už v prvej tretine dnešného druhého zápasu túto výhodu súper vymazal. Po prvej tretine Slovan viedol o jeden gól. Veľkú časť druhej tretiny juniori Dukly hrali v početnej prevahe, ale nevyužili šancu ani piatich proti trom. A to sa im vypomstilo. Slovan naopak snahu Trenčanov utlmil strelením druhého gólu.

foto Peter Peťovský: Dukla Trenčín – Slovan Bratislava 0:3

Dukla chcela zápas otočiť, ale žiaľ dnes sudičky priali hosťom. V záverečnom nápore po odvolaní brankára, gólom do prázdnej bránky Dukla zápas prehrala 0:3. Séria sa sťahuje do Bratislavy za nerozhodného stavu 1:1.