Grand Prix Ostrava v karate úspešný pre Real team Trenčín

Grand Prix Ostrava v karate úspešný pre Real team TrenčínNa medzinárodnom karate turnaji Grand Prix Ostrava sa 3. – 4. novembra okrem Športového klubu Real team Trenčín zúčastnilo viac ako 800 pretekárov zo 7 krajín sveta. Realákom sa darilo a doniesli 15 medailí (3-3-9), čím sa stali aj naúspešnejším Slovenským klubom na tomto turnaji. V celkovom hodnotení sa umiestnili na 5.mieste. Najjagavejšie zlaté kovy vybojovali v súborných cvičeniach KATA – Viktor Beňo chlapci do 9 rokov, Terézia Ďatelinková dievčatá do 10 rokov začiatočníčky.Grand Prix Ostrava v karate úspešný pre Real team Trenčín Kata team dievčatá do 14 rokov- Marika Hrnčáriková, Nina Kňazovčíková, Viviana Kováčová, ktoré sa vo finále stretli s druhým Trenčanským kata teamom dievčat (Sofia Štefaneková, Michelle Grznárová, Viktória Kadlecajová), ktoré získali striebro.Grand Prix Ostrava v karate úspešný pre Real team Trenčín Ďalšie strieborné kovy vybojovali kata team kadeti Vladimír Juríček, Róbert Páleš, Alex Oravec. Matúš Lamačka podľahol vo finále českému domácemu favoritovi a získal tiež striebro. Bronzových medailí si odniesol Real najviac. Dievčatá do 9 rokov – Klára Chrastinová, dievčatá do 11 rokov – Lenka Melicháreková, Michelle Grznárová, dievčatá do 12 rokov – Viktória Kadlecajová, Michelle Grznárová.Grand Prix Ostrava v karate úspešný pre Real team Trenčín V chlapcoch do 13 rokov vystúpil na stupienok Michal Soukup, ktorý neskôr s Lukášom Kostelným a Arturom Oravcom získali bronz aj v kata team chlapci do 14 rokov. Z ťažkých súbojov mala nakoniec radosť aj Nina Kňazovčíková. Postavila sa na stupienok s bronzom. Jediná medaila z kumite sa leskla na krku Terézii Podolánovej v kategórii dievčatá do 13 rokov nad 50kg. Ďakujeme za podporu a vytrvalú spoluprácu všetkých trénerov.Grand Prix Ostrava v karate úspešný pre Real team TrenčínZdroj: Real team Trenčín