Hviezdy deťom už v nedeľu 22. júna 2014

Hviezdy detomŠiesty ročník charitatívnej akcie Hviezdy deťom ponúkne v nedeľu 22. júna nielen bohatý program, ale hlavná myšlienka podujatia pomoc deťom privedie na Mierové námestie v Trenčíne opäť množstvo športových osobností. Fanúšikovia majú opäť šancu dostať sa priam na dosah k populárnym slovenským športovcom. Na špeciálne postavenom ihrisku s umelou trávou opäť nebudú chýbať

ani najlepší slovenskí hokejisti. Tých privedú držitelia Stanleyho pohára Marián Hossa a Tomáš Kopecký. Spoločne s nimi sa predstavia v jednom drese aj autor najkrajšieho gólu uplynulého ročníka NHL Tomáš Tatar alebo Andrej Sekera. Svojich bývalých spoluhráčov v reprezentácie podporí aj vychádzajúca komentátorská hviezda Richard Lintner.

foto: AS Trenčín

Súčasťou blížiacej sa akcie je aj turnaj nádejí (U9) slovenského futbalu, ktorého víťaz sa v rámci hlavného programu stretne s výberom futbalistov. Mladíci sa tak môžu tešiť na súboje s Jurajom Kuckom, Marekom Saparom, Stanislavom Šestákom, Róbertom Makom, Davidom Depetrisom, Erikom Jendrišekom, Františkom Kubíkom alebo Tomášom Vestenickým.

Zdroj: www.astrencin.sk