17. kolo – I. trieda dospelí – výsledky zápasov v sezóne 2013/2014

22. – 23. marca začal 17. kolom kolotoč jarnej časti najvyššej futbalovej súťaže I.trieda dospelí – Oblastného futbalového zväzu Trenčín.

TABUĽKA PO 17.KOLE

TJ Slovan Zamarovce – OŠK Soblahov 2:1 (1:0)

foto Peter Peťovský – Šlosár zo Soblahova ( v červenom) hlavou umiestňuje loptu do siete Zamaroviec 0:1

Na úvod jari v sobotu 22. marca 2014 privítali domáci hostí zo Soblahova. Začiatok zápasu vyšiel hosťom, keď v ôsmej minúte zahrávali roh. Lopta preskákala celou päťkou a na zadnej tyčke číhal Šlesár, ktorý pohotovo otvoril skóre 0:1. Potom sa celý prvý polčas odohrával medzi šestnástkami, bez väčších šancí na oboch stranách. Začiatok druhého polčasu vyšiel domácim keď v 50 min. po centri vypadla lopta hosťujúcemu brankárovi z rúk, Zemanovič sa najlepšie zorientoval a rozvlnil sieť 1:1. Hra v druhom polčase bola vyrovnaná. Domácim sa v závere podarilo strhnúť víťazstvo na svoju stranu. V 88 min. opäť Zemanovič dostal loptu do súperovej siete takou silou, že keby nebola prichytená o konštrukciu brány, tak letí až do miestneho „Žabáku“ 2:1. Domáci si pripísali prvé jarné body.

ŽK: Martin Talian 17.min. (Soblahov), Dávid Jančovič 31.min. (Zamarovce)

Počet divákov:80

Spracoval

Milan Skovajsa

Milan Skovajsa – Zamarovce

________________________________________________________________________________________________________

TJ Družstevník Veľká Hradná – Spartak Myjava „B“ 1:4 ( 0 : 1)

Góly:

38.min. Lukáš Bruško 0 : 1

50.min. Marián Šimek 0 : 2

62.min. Róbert Horeš 0 : 3 pokutový kop

73.min. Marek Ševčík 1 : 3

81.min. Matej Kováč 1 : 4

ŽK: Peter Lobotka 37.min. (V.Hradná) , Lukáš Beňo 72.min. (Myjava)

Počet divákov: 100

TJ SPP Veľké Bierovce – Opatovce – TJ Družstevník Očkov 0:1 (0:0)

Domáci nastúpili po zimnej prestávke do zápasu bez 4 hráčov základnej zostavy, čo sa prejavilo i na výsledku zápasu. V 5. minúte mali hostia dobrú šancu, ale dobrá strela skončila vyrazená Holíčkom. V 14.minúte sa dostali domáci k slovu, ale Mercekov center Zhanač nezúžitkoval. Postupne hra mierne upadla, a futbal bol pre fanúšikov nezáživný. V druhom polčase hostia pritvrdili, spresnili kombinácie a domácim nedali priestor, hlavne dopredu. V 65. minúte priamy kop od Macharu skončil na žrdi domácej bránky.

foto Peter Peťovský – TJ SPP Veľké Bierovce – Opatovce – TJ Družstevník Očkov 0:1 (0:0)

Následne v 71. minúte sa hostia predčasne tešili z gólu, pretože bol ofsajd. Hostia mali nebezpečné šance, a bola otázka času kedy im to tam padne. Keď sa už zdalo, že domáci ako tak budú z bodom spokojný všetko prerušil v 89. minúte dobre hrajúci Š. Machara a stanovil výsledok na konečných 0:1. Domáci prehrali na domácom trávniku po necelom roku a pól. Treba ale povedať, že víťazstvo hostí je za predvedenú hru zaslúžené.

ZOSTAVY: V.Bierovce/Opatovce

Holíček – Viršinský, M.Sivák, Žúži, Mercek, R.Bulko, Sabadka, Ondrášek, P.Bulko, Zhanač, Horňák striedali: Pazúr, Svatík

ZOSTAVY: Očkov

I.Bobocký – Jurčo, Rehák, Kozic, Čechvala, Gažo, Herák, Ščepko, R. Bobocký, Machara, Gono striedali: P.Čechvala, Kostolanský

ŽK : 1:1

ČK : 0:0

Počet divákov : 150

Spracoval

Timotej Bulko

Timotej Bulko /V.Bierovce – Opatovce/

TJ Družstevník Vlára Ľuborča – TJ Cementár Horné Srnie 2:0 (0:0)

Góly:

50.min. Marek Mihalik 1:0

56.min. Maroš Korienek 2:0

ŽK: Matúš Lukajka (Horné Srnie) 53.min.

Počet divákov: 150

TJ Družstevník Dubodiel – TJ Slovan Dolná Súča 2 : 1 (1:1)

Góly:

27.min. Filip Sirotný 0 : 1

32.min. Peter Kúdela 1 : 1 Pokutový kop

57.min. Vladimír Malec 2 : 1

ŽK: Michal Petrík, Andrej Janík, Martin Kováč, Tomáš Žáčik, Peter Kúdela, Michal Knoll –               Dubodiel

Miloš Valaštín, Zdenko Gajdošík, Anton Pleva, Radoslav Pleva, Ján Panák – Dolná Súča

OŠK Bošáca – OFK Slovan Skalka nad Váhom 2 : 0

ŽK: Pavol Kusenda, Marián Janega, Martin Zámečník – Bošáca

Martin Vavruš – Skalka nad Váhom

ČK: Lukáš Sabadka – Skalka nad Váhom

TJ Inovec Trenčianske Jastrabie – OFK Čachtice 3 : 1 (1:0)

Góly:

20.min. Šimon Melicher 1:0

62.min. Miroslav Trebatický1:1

73.min. Michal Fodrek 2:1

86.min. Martin Kyselica 3:1

Počet divákov: 80

FK Horná Súča – FK 1925 Pobedim 6:1 (4:0)

Góly:

10.min. Ján Dohnan 1:0 pokutový kop

12.min. Róbert Repa 2:0

15.min. František Guga 3:0

20.min. Ján Dohnan 4:0

59.min. Ľuboš Zervan 4:1

68.min. František Guga 5:1

73.min. František Guga 6:1

ŽK: Jakub Repa, Pavol Častulín – Horná Súča