Archívy značky: Jaroslav Baška

Drony v škole

Drony v školeStredná odborná škola Pod Sokolicami v Trenčíne pripravila podujatie s názvom Drony v škole, určené pre žiakov základných škôl. Viac ako štyri stovky detí z Trenčína a okolia si v piatok 12. októbra pozreli drony priamo v akcii.

Nálepky na Trenčianskych autobusoch zvyšujú bezpečnosť

Nálepky na Trenčianskych autobusoch zvyšujú bezpečnosťNajviac dopravných nehôd s účasťou chodca vzniká neuváženým vybehnutím ľudí na cestu spoza stojaceho autobusu. Trenčiansky samosprávny kraj sa podobné situácie rozhodol eliminovať prostredníctvom varovných nálepiek na autobusoch.

Trinásta komnata Trenčianskeho župana

Trinásta komnata Trenčianskeho županaPodujatie, ktoré má už viac ako 20-ročnú tradíciu a je úzko späté so Základnou umeleckou školou (ZUŠ) v Púchove, už tradične ponúka možnosť nahliadnuť  do súkromia verejne známych osobností. Pozvanie na predvianočný Hudobný večer prijal Trenčiansky župan Jaroslav Baška.

Využitím cykloautobusu získate odmenu aj v auguste

Využitím cykloautobusu získate odmenu aj v augusteTrenčiansky samosprávny kraj dáva opäť do pozornosti možnosť využívať dva cykloautobusy. Jazdiť budú počas celej letnej sezóny s príjemným bonusom – odmenou pre každého cyklistu, ktorý ho využije.