Juniori Dukly Trenčín úspešne vykročili za titulom

Juniori Dukly Trenčín úspešne vykročili za titulom Prvý finálový zápas bol typický play off duel. Opatrná hra oboch mužstiev držala dve tretiny divákov v presvedčení, že veľa gólov neuvidia. Prvý strelili hostia, keď sa v 48. minúte presadil Kunrát a tak získali psychickú prevahu. Od tej chvíle snaha domácich vyrovnať bola evidentná. To sa im podarilo v  53. minúte, keď sa v presilovke piatich proti trom presadil Holenda.

Všetci sa už pripravovali na predĺženie, keď Hrehušovu strelu tečoval Novák a dve minúty pred koncom tretej tretiny posunul Duklu do vedenia 2:1.. Záverečná početná prevaha Slovana už nič na výsledku nezmenila a tak sa Dukla Trenčín ujala vedenia na zápasy 1:0.

Góly: 53. Holenda (Studenič, Švec), 59. Novák (Hrehuš) – 48. Kundrát (Škoda).

Vylúčení: 4:6 + Pribula 5+do konca zápasu za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0

Rozhodovali: Novák, Müllner, 1400 divákov.

DUKLA: Hrenák – Danko, Forgách, Holenda, Krasničan, Rajnoha, Šefčík, Trška – Berák, Briestenský, Halabrín, Longauer, Novák, Pataky, Špankovič, Studenič, Švec, Trudman, Tužinský, Zaremba