Archívy značky: mesto Trenčín

Začala oprava hlavnej a jedinej cesty na Juh

Začala oprava hlavnej a jedinej cesty na JuhJedna z najvýznamnejších a najočakávanejších investícií roka začala. Ide o opravu povrchu štvorprúdovej cesty Generála Svobodu od kruhového objazdu pod Juhom až po otoč na Juhu. Oprava nezahŕňa výmenu inžinierskych sietí.

Pod novým železničným mostom vytvárajú tunel

Pod novým železničným mostom vytvárajú tunelDobrovoľníci i členovia OZ Pre prírodu vylepšujú priestor pod novým železničným mostom pri Váhu. Postupne vytvárajú rozľahlý prírodný park pre menších i väčších. Najnovšou aktivitou je Vŕbové arborétum.

Vychutnajte si obľúbenú knižku pod holým nebom v historickom centre mesta Trenčín

Vychutnajte si obľúbenú knižku pod holým nebom v historickom centre mesta TrenčínVerejná knižnica Michala Rešetku v Trenčíne (VKMR) v zriaďovateľskej pôsobnosti Trenčianskeho samosprávneho kraja (TSK) otvára po 4.-krát letnú čitáreň, tento rok aj s osviežujúcou novinkou.

Nový slovenský muzikál žiakov ZUŠ „Studňa lásky“, na Trenčianskom hrade

Nový slovenský muzikál žiakov ZUŠ "Studňa lásky", na Trenčianskom hradeDeväť mesiacov tvrdej driny ale aj veľkej zábavy…a dieťa sa pýta na svet! Základná umelecká škola Karola Pádivého v Trenčíne vás pozýva na premiéru nového slovenského muzikálu „STUDŇA LÁSKY“.

Spoločné stanovisko Mesta Trenčín a Okresného riaditeľstva PZ SR k regulovanému parkovaniu

Spoločné stanovisko Mesta Trenčín a Okresného riaditeľstva PZ SR k regulovanému parkovaniuV utorok 21. marca 2017 vydali Mesto Trenčín a Okresné riaditeľstvo Policajného zboru SR (OR PZ SR) v Trenčíne spoločné stanovisko v súvislosti so zavedením regulovaného parkovania.