Nové administratívno-technologického centrum Facility System Hub otvorené

Nové administratívno-technologického centrum Facility System Hub otvorenéNové administratívno-technologického centrum Facility System Hub v lokalite priemyselného parku v Trenčíne, ponúka viac než len priestory pre biznis. Jeho oficiálne otvorenie sa začalo vo veľkom štýle.

Pre pozvaných hostí organizátori pripravili zaujímavý kultúrny program s množstvom sprievodných akcií, kde hlavnými hosťami boli Berco Balogh,a Karol Csino v programe „Swing Stars“.

Novootvorené centrum, má za cieľ združovať malých a stredných podnikateľov z regiónu. Táto komunita, sa môže v novej budove stretávať, vzájomne si pomáhať, vymieňať si informácie, skúsenosti, alebo obchodné príležitosti.

Priestory umožňujú neformálne stretnutia, obchodné prezentácie alebo oficiálne rokovania. Projekt Facility System Hub poskytuje vo svojich priestoroch veľké množstvo rôznych druhov služieb. Aký majú názor na tento projekt skúsení podnikatelia a manažéri?

Projekt neslúži len začínajúcim firmám, ale aj tým, ktoré už majú svoju podnikateľskú históriu. Toto zdieľané pracovisko ponúka pridanú hodnotu.

Spracoval

Peter Petovsky

Peter Peťovský – TRENČIANSKY TERAJŠOK