Pohotovostná služba pre dospelých v Trenčíne až od polovice júla

Pohotovostná služba pre dospelých v Trenčíne až od polovice júlaVčera (štvrtok 28.6.2018) sme Vám priniesli reportáž „Do rána to už nebude“, ako to bude s pohotovosťami po novom. Dnes sme dostali informácie kde nájdete pohotovosť v okrese Trenčín.

S účinnosťou od 1.7. 2018 bude ambulantná pohotovostná služba pre dospelých a ambulantná pohotovostná služba pre deti  a dorast dostupná v pracovných dňoch od 16.00 do 22.00 hod., cez víkend a počas sviatkov od 7.00 do 22.00 hod.

Pohotovostná služba pre dospelých v Trenčíne až od polovice júla

Ambulancia pevnej ambulantnej pohotovostnej služby pre dospelých v Trenčíne pre spádové územie okresu Trenčín začína podľa vyjadrenia organizátora spol. RZP, a. s., svoju činnosť až od 16. júla 2018. Do tohto dátumu môžu občania okresu Trenčín, ktorých zdravotný stav si bude vyžadovať poskytnutie ambulantnej pohotovostnej služby pre dospelých, navštíviť najbližšiu ambulanciu pevnej ambulantnej pohotovostnej služby pre dospelých podľa priloženého zoznamu, alebo ambulancie ústavnej pohotovostnej služby FN Trenčín.Pohotovostná služba pre dospelých v Trenčíne až od polovice júlaV prípade, ak by u človeka došlo k náhlemu zhoršeniu zdravotného stavu, Ministerstvo zdravotníctva odporúča obrátiť sa po 22.00 hodine na pracovisko urgentného príjmu v najbližšej nemocnici, vo vážnych prípadoch radí volať záchrannú zdravotnú službu.

Aktuálny zoznam poskytovateľov ambulantnej pohotovostnej služby aj s miestom poskytovania pevnej ambulantnej pohotovostnej služby pre dospelých a pevnej ambulantnej pohotovostnej služby pre deti a dorast, ktorí boli vybraní, alebo poverení Ministerstvom zdravotníctva SR, je uvedený v tabuľke.Pohotovostná služba pre dospelých v Trenčíne až od polovice júlaZdroj: www.tsk.sk

Peter Peťovský – Trenčiansky terajšok