Primátorom Trenčianskych Teplíc chce byť aj režisér Peter Hledík

Primátorom Trenčianskych Teplíc chce byť aj režisér Peter HledíkCestoval a pracoval celé roky v zahraničí a v roku 1993 spoluzakladal filmový festival ArtFilm. Na svoje skúsenosti by rád nadviazal. Režisér, scenárista a producent Peter Hledík oznámil svoju kandidatúru na primátora Trenčianskych Teplíc, kde žije už viac ako 50 rokov.

Mojou absolútnou prioritou sú ľudia žijúci v tomto meste, absolútnou prioritou je docieliť, aby sa v tomto meste žilo dobre,“ povedal kandidát na primátora Peter Hledík.

Za kľúčové považuje kvalitné vzdelávanie a motiváciu mladej generácie, ale i fungujúcu samosprávu. „Zdieľam tie problémy, ktoré majú ostatní ľudia, to znamená, kde zaparkovať, ako ísť k lekárovi, či je otvorená lekáreň, či sú tu nejaké iné problémy, dôchodcovia, kde sa stravujú,“ skonštatoval.

Zároveň podľa neho v kúpeľnom meste nie sú podstatné veci. Chýbajú mu galéria, múzeum. „Budujú sa cyklotrasy, ale nie sú doriešené, nie sú doriešené prejazdy cez mesto.“

Okrem toho plánuje pracovať so športovcami, vrátiť kúpeľnú kolonádu a obnoviť v inej podobe filmový festival.Primátorom Trenčianskych Teplíc chce byť aj režisér Peter Hledík Peter Hledík kandiduje ako nezávislý. Podľa zapisovateľky volebnej komisie Martiny Fialovej kandiduje aj súčasný primátor Štefan Škultéty a Zuzana Frajková Ďurmeková, obaja ako nezávislí kandidáti. Zaregistrovaných kandidátov na poslancov je 23, z ktorých si budú obyvatelia mesta voliť 11 do mestského parlamentu.

Peter Peťovský – Trenčiansky terajšok