Archívy značky: Real team Trenčín

Veľkolepé úspechy športového klubu Real team Trenčín na Grand Prix Ostravy

Veľkolepé úspechy športového klubu Real team Trenčín na Grand Prix OstravyŠport Aréna v Ostrave privítala 5. novembra nový olympijský šport KARATE. Grand Prix Ostrava bol kvalitný medzinárodný turnaj s účasťou 9 krajín – Poľska, Izraela, Litvy, Rakúska, Škótska, Georgie, Maďarska, Česka a Slovenska, takmer 500 pretekárov z viac ako 70 klubov.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone

Vynikajúce ukončenie sezóny pre karatistov z Real team Trenčín

Vynikajúce ukončenie sezóny pre karatistov z Real team TrenčínVrcholná súťaž sezóny- Majstrovstvá Slovenskej republiky v karate detí a žiakov sa konala 14.5. v Sport Arena Poprad. Zo športového klubu Real team Trenčín si vybojovalo postup 24 zverencov trénerov Lenky Beňovej, Jozefa Beňa a Ivana Kostelného. Zo 60 klubov a 462 pretekárov z celého Slovenska Real vybojoval 16 medailí (3-4-9) a v bodovom hodnotení získali krásne 4. miesto. Na tatami sa súťažilo v disciplínach agility, kata, kumite jednotlici a družstvá do 11 rokov.