Archívy značky: Real team Trenčín

Karate KID na letnom sústredení

Karate KID na letnom sústredení Karatisti zo športového klubu Real team Trenčín absolvovali od 19. do 25. augusta letné sústredenie pod názvom Karate KID. Deti od 6 do 13 rokov trénovali niekoľko krát denne kondičnú, atleticko-silovú prípravu na nasledujúcu sezónu.

Veľkolepé úspechy športového klubu Real team Trenčín na Grand Prix Ostravy

Veľkolepé úspechy športového klubu Real team Trenčín na Grand Prix OstravyŠport Aréna v Ostrave privítala 5. novembra nový olympijský šport KARATE. Grand Prix Ostrava bol kvalitný medzinárodný turnaj s účasťou 9 krajín – Poľska, Izraela, Litvy, Rakúska, Škótska, Georgie, Maďarska, Česka a Slovenska, takmer 500 pretekárov z viac ako 70 klubov.

Vynikajúce ukončenie sezóny pre karatistov z Real team Trenčín

Vynikajúce ukončenie sezóny pre karatistov z Real team TrenčínVrcholná súťaž sezóny- Majstrovstvá Slovenskej republiky v karate detí a žiakov sa konala 14.5. v Sport Arena Poprad. Zo športového klubu Real team Trenčín si vybojovalo postup 24 zverencov trénerov Lenky Beňovej, Jozefa Beňa a Ivana Kostelného. Zo 60 klubov a 462 pretekárov z celého Slovenska Real vybojoval 16 medailí (3-4-9) a v bodovom hodnotení získali krásne 4. miesto. Na tatami sa súťažilo v disciplínach agility, kata, kumite jednotlici a družstvá do 11 rokov.