Archívy značky: Richard Rybníček

Trenčín zažil návrat do stredoveku

Trenčín zažil návrat do stredovekuNa niekoľko dní sa Trenčín vrátil späť o päť storočí do minulosti. V dňoch 26. až 28. júla sa uskutočnil 12. ročník historických slávností. Zorganizovali ho Mesto Trenčín, Skupina historického šermu WAGUS, Rytiersky turnaj NORMANI.

Zachraňovali ľudí z horiacej budovy

Zachraňovali ľudí z horiacej budovyDobrovoľní hasiči z Opatovej zasahovali pri požiari budovy, v ktorej ostali ľudia. Išlo našťastie iba o cvičenie. Simulovaný výbuch budovy spojený so záchranou civilistov, evakuáciou budovy a hasiacimi prácami prebiehal v Opatovej.

Deň otvorených dverí primátora mesta Trenčín

Deň otvorených dverí primátora mesta TrenčínPrimátor mesta Richard Rybníček otvára dvere svojej kancelárie na Mestskom úrade, Mierové námestie 2, 1. poschodie pre všetkých, ktorí majú záujem aktívne komunikovať, vyjadriť svoje názory, pripomienky, sťažnosti a námety, čo vám v našom meste chýba a čo by ste zmenili.

Otvorený list primátora mesta Trenčín ministrovi dopravy

Otvorený list primátora mesta Trenčín ministrovi dopravyTrenčania sú nahnevaní. Nikto sa nás na nič neopýtal, len nám oznámili, že v Trenčíne nebudú stáť IC vlaky “ povedal novinárom primátor Trenčína  v októbri 2016 na tlačovej besede. Zároveň oznámil vypísanie petície, ktorú v decembri odovzdal na Ministerstvo dopravy.