S víkendom „Train 21“ mladí ľudia naštartujú svoj biznis

VoicesNezisková organizácia Voices podporuje tvorivých, otvorených a aktívnych ľudí. Pre mladých ľudí, ktorí chcú rozvinúť svoje nápady, rozbehnúť vlastný biznis a férovo v ňom podnikať, pripravila Voices – víkendovou školou pre mladých podnikavých ľudí Train 21. Koná sa v termíne 16. – 18. októbra. Záujemcovia sa môžu registrovať do 28. septembra na www.voices.sk/train21.

Dvadsaťjeden vybraných účastníkov zažije víkend nabitý workshopmi a diskusiami, ktoré im dajú príležitosť stať sa samostatnejšími a úspešnejšími vo svojom podnikaní.. Vybraní uchádzači získajú víkendový pobyt, počas ktorého sa s profesionálnymi lektormi naučia, ako otestovať potenciál svojho nápadu, ako vytvoriť jednoduchý biznis plán, ako odmerať reálny záujem o svoj produkt, ako vytvoriť komunikačnú stratégiu, ako písať zaujímavé a pútavé texty či ako správne robiť reklamu na sociálnych sieťach. Získajú veľa ďalších skúseností, ktoré im pomôžu rozhýbať ich podnikanie.

S víkendom "Train 21" mladí Trenčania naštartujú svoj biznis

Na spoluprácu pri tvorbe obsahu si autori myšlienky pozvali šikovných kolegov z tímov Rozbehni sa, Truniversity a Cukru. Vďaka podpore hlavného partnera projektu O2 Slovakia hradia úspešní kandidáti za víkendovú školu v hodnote 299 EUR účastnícky poplatok len vo výške 49 EUR. Ten popri vzdelávaní, ubytovaní a strave v Grand Hoteli Trenčín zahŕňa aj vstup do e-learning zóny Rozbehni sa a balíček StarteR, voľný poukaz na jeden z pripravovaných online kurzov Truniversity a jedinečnú príležitosť spoznať ďalších šikovných ľudí.

TLAČOVÁ SPRÁVA www.voices.sk