Archívy kategórií: Corgoň liga 2013/2014

AS Trenčín – Spartak Myjava 4:1 (1:0)

AS Trenčín - Spartak Myjava 4:1 (1:0)Domáci AS Trenčín nastúpil do zápasu ako papierový favorit. Prognózy naplnil do bodky. V úvode zápasu domáci pozorne napádali rozohrávky hráčov Myjavy, ktorí sa len sporadicky dostávali pre brankára Volešáka. Šancu z 11. minúty nepremenili. Naopak Trenčania stále viac vyvíjali tlak na obranu hostí. Herný tlak pretavil hlavičkou Simon na 1:0.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone

AS Trenčín – FK DAC 1904 Dunajská Streda 3:0 (2:0)

AS Trenčín – FK DAC 1904 Dunajská Streda 3:0 (2:0)Zverenci trénera Martina Ševelu si po troch prehrách v rade pripísali na svoje konto plný bodový zisk. Na domácom trávniku zdolali DAC 1904 Dunajská Streda 3:0 (2:0). O góly sa postarali Jakub Holúbek, Tomáš Malec a Gino van Kessel. Hneď v úvode zápasu vyzval súpera k šanci Ramón. Nevidiac hráča súpera poslal loptu Volešákovi. Prihrávku však vystihol Brašeň, ale náš brankár v

AS Trenčín – ŠK Slovan Bratislava 0:1 (0:0)

Zverenci trénera Martina Ševelu nestačili na Slovan Bratislava, ktorému podľahli na domácom ihrisku 0:1 (0:0). Prvá nebezpečná gólová príležitosť prišla po necelej štvrťhodine hry. Holúbek vybojoval loptu na hranici šestnástky, našiel Maleca, ale jeho strela z ťažkej pozície letela nad bránu. V 19. min urobil chybu Kleščík. O loptu ho obral Soumah. V pokutovom území ho ale pribrzdil Baéz a

AS Trenčín – FC Nitra 1:1 (1:0)

Zápas 23. kola Corgoň ligy domáceho Trenčína s Nitrou nepriniesol futbal, na ktorý sú fanúškovia AS zvyknutí. Hostia z Nitry sa snažili udržiavať hru v bezpečnej vzdialenosti svojej bránky. Najväčšiu šancu v prvom polčase mal na kopačkách Mondek, ale z uhla Nitrianskeho gólmana neprekonal. O pár minút, Holúbek nastrelil žrď. Aj Nitra mala šancu ísť do vedenia po chybe Ramóna, keď až v

AS Trenčín ukázal obrovskú túžbu po víťazstve.

AS Trenčín – FK Dukla Banská Bystrica 3:1 (0:1) V 22. kole Corgoň ligy zverenci trénera Ševelu ukázali fanúšikom Trenčína obrovskú túžbu po víťazstve. Domáci začali zápas aktívne, keď v 4. min predviedol sólo Simon, ktoré nepresne zakončoval Jaira. Postupne im robil problém dostať sa pred bránu hostí a tak sa hra odvíjala v strede ihriska. V tejto časti mali navrch