Archívy kategórií: Hokej

Trenčianska séria prehier pokračuje, Diplomatom podľahli 1:5

Trenčianska séria prehier pokračuje, Diplomatom podľahli 1:5Ani v poradí už piaty zápas v aktuálnom ročníku EUHL trenčianskym vysokoškolákom nevyšiel podľa predstáv. Ba práve naopak – Diplomatom podľahli 1:5 a presadiť sa dokázali len počas presilovej hry o dvoch hráčov. 9 minút pred koncom utrpel domáci brankár vykĺbenie ramena, no po ošetrení sa rozhodol zápas dochytať – ani v tomto zdravotnom obmedzení ho však Gladiátori nedokázali prekonať. Po piatej prehre v rade tak trenčianskemu celku stále patrí posledné miesto v priebežnej tabuľke.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone

Gladiátori z Trenčína sa predstavili na domácom ľade

Gladiátori z Trenčína sa predstavili na domácom ľadeSkvelý štart do zápasu predviedli hostia, keď hneď z prvej strely sprava otvoril Faschingbauer gólové skóre. Hra ani zďaleka nebola zo strany na stranu, vždy sa podarilo jednému tímu obsadiť útočné pásmo na dlhší čas. Spomedzi hostí sa skúšal presadiť Sedláček, no ani následné dorážky za Stuhlom neskončili.

Juniori Dukly Trenčín úspešne vykročili za titulom

Juniori Dukly Trenčín úspešne vykročili za titulom Prvý finálový zápas bol typický play off duel. Opatrná hra oboch mužstiev držala dve tretiny divákov v presvedčení, že veľa gólov neuvidia. Prvý strelili hostia, keď sa v 48. minúte presadil Kunrát a tak získali psychickú prevahu. Od tej chvíle snaha domácich vyrovnať bola evidentná. To sa im podarilo v  53. minúte, keď sa v presilovke piatich proti trom presadil Holenda.