Archívy kategórií: Hokejová Extraliga 2013/2014

Tréner Dukly Trenčín Milan Staš, sa divákom ospravedlnil.

Záverečný zápas sezóny hráči Dukly nezvládli. Po prvej tretine hostia z Banskej Bystrice vyhrávali 3:0. Do druhej časti hry sa postavil do domácej bránky Kutej, ale ani on si dlho neudržal čisté konto. V 25. minúte bolo 0:5 a to už nespokojnosti divákov nebolo možné zabrániť. Takmer prázdnym štadiónom sa ozýval piskot na hru, ktorú domáci predvádzali. V záverečnej tretine Dukla chcela

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone

Dukla Trenčín – ŠHK 37 Piešťany 1:3 (0:0, 0:1, 1:2)

Zápas sa začal obojstranne opatrne. Ani jedno mužstvo nechcelo spraviť chybu. Viac šancí mali domáci, ale brankár hostí Tomek nedopustil, aby sa mohli tešiť z gólu či Komínek, alebo Mikula. Hra a tlak hostí naberal na obrátkach, ale aj domáci brankár Lašák neurobil radosť hosťujúcim hráčom. Gólové pokusy mal Sali aj Hariga, ale Lašák bol na svojom mieste. Dukla mala viac z hry, ale

Dukla Trenčín – HC’05 B. Bystrica 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)

Dukla Trenčín – HC’05 B. Bystrica 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)V nedeľnom zápase 36. kola Tipsport extraligy 2013/2014 Dukla privítala hostí z Banskej Bystrice. Zápas bol obojstranne rýchly. Obe mužstvá pozorne bránili. Domáci hráči zahodili niekoľko vyložených gólových príležitosti, pri nájazdoch na brankára hostí. V stretnutí, ktoré sprevádzalo niekoľko potýčiek či pästných súbojov, sa v závere zapojil do bitky aj brankár domácich Ján Lašák. Hlavný

Dukla Trenčín – HK Poprad 7:4

Domácim vyšiel úvod zápasu, na aký si fanúšikovia dlho nepamätajú. Od šiestej do pätnástej minúty viedli Trenčania 4:0. To bol pekný darček hráčov pre bývalého trénera Dukly Jaroslava Waltera, ktorému sa dostalo cti v podobe slávnostného úvodu extraligového zápasu. Pod strechu štadióna bola umiestnená pamätná tabuľa za roky, strávené na úspešnej trénerskej lavičke.