Archívy značky: Trenčania

Historický deň.

Historický deň.Milí Trenčania. V živote človeka dochá­dza k momentom, kedy si viac uvedomuje čo robí, resp. čo ide urobiť. Tento moment nastal v mojom živote dnes. V rukách od zajtra budete držať prvé číslo novín Trenčian­skeho terajšku, a tak sa dostanete do „pôrodnej sály“, kde budete prítomní pri jeho uvedení do života. Ako to už býva, niektoré pôrody sú ľahké, iné bolestivé. Projekt Trenčiansky terajšok ako informačný internetový portál, Tren­čiansky terajšok,

Trenčianska Mestská plaváreň s hradom v pozadí, okolo r. 1975.

-Plavaren+hrad ilustracnyV tomto horúcom lete roku 2014, keď je Trenčín po prinajmenej trištvrte storočí celkom bez plavárne, na ľútosť a zlosť azda všetkých Trenčanov je na mieste tejto krásnej plavárne už len rumovisko a stavenisko železničného mosta. 

Príhovor herca Jozefa Šimonoviča

Príhovor herca Jozefa ŠimonovičaMilí Trenčania. Tí, ktorí pravidelne čítate naše príspevky Trenčianskeho terajšku (je vás niekoľko stovák, čo je za štyri mesiace existencie úžasné), ste si iste všimli, že sa venujú nášmu regiónu v ktorom žijeme svoj život. Nesnažíme sa Vám podsúvať informácie, ktoré majú „zaručenú sledovanosť“, ale vám predstavujeme zaujímavých ľudí z regiónu, zaujímavé podujatia atď.

Dukla Trenčín – HK Poprad 7:4

Domácim vyšiel úvod zápasu, na aký si fanúšikovia dlho nepamätajú. Od šiestej do pätnástej minúty viedli Trenčania 4:0. To bol pekný darček hráčov pre bývalého trénera Dukly Jaroslava Waltera, ktorému sa dostalo cti v podobe slávnostného úvodu extraligového zápasu. Pod strechu štadióna bola umiestnená pamätná tabuľa za roky, strávené na úspešnej trénerskej lavičke.