Archívy značky: Trenčiansky hrad

Historický festival „Trenčianske hradovánky“ sľubuje bohatý program

Historický festival „Trenčianske hradovánky“ sľubuje bohatý programTrenčianske Hradovánky (17. – 18. 6. 2017)  Na návštevníkov trenčianskeho hradu a sídlo pána Váhu a Tatier, Matúša Čáka čakajú dobové kostýmy, vystúpenia, súboje, kuchyňa a bohatý sprievodný program. Premiérový ročník dvojdňového historického festivalu Trenčianske Hradovánky, sa 17. a 18. júna premení na výstavu dobového života a umení.

Nový slovenský muzikál žiakov ZUŠ „Studňa lásky“, na Trenčianskom hrade

Nový slovenský muzikál žiakov ZUŠ "Studňa lásky", na Trenčianskom hradeDeväť mesiacov tvrdej driny ale aj veľkej zábavy…a dieťa sa pýta na svet! Základná umelecká škola Karola Pádivého v Trenčíne vás pozýva na premiéru nového slovenského muzikálu „STUDŇA LÁSKY“.

Trenčiansky hrad čaká renesancia

Trenčiansky hrad čaká renesanciaDo začiatku turistickej sezóny Trenčiansky hrad podstúpi niekoľko zmien. V piatok 10. marca 2017 sa stretli v zrekonštruovanej kasárni na Trenčianskom hrade štyria riaditelia subjektov v zriaďovateľskej pôsobnosti Trenčianskeho samosprávneho kraja (TSK). Cieľom ich stretnutia bolo podpísanie Memoranda o spolupráci v oblasti zvyšovania atraktivity Trenčianskeho hradu v rámci cestovného ruchu.

Tretí TEDx Trenčín vo vás bude rezonovať veľmi dlho!

Tretí TEDx Trenčín vo vás bude rezonovať veľmi dlho!Trenčiansky hrad bude i tento rok dejiskom netradičnej konferencie TEDxTrenčín, ktorej formát je obľúbený po celom svete. Tretí ročník podujatia bude opäť patriť myšlienkam hodným šírenia, inšpiratívnym osobnostiam z rôznych oblastí a nezabudnuteľným momentom, ktoré v divákoch silno zarezonujú.