Tréner Dukly Trenčín Milan Staš, sa divákom ospravedlnil.

Záverečný zápas sezóny hráči Dukly nezvládli. Po prvej tretine hostia z Banskej Bystrice vyhrávali 3:0. Do druhej časti hry sa postavil do domácej bránky Kutej, ale ani on si dlho neudržal čisté konto. V 25. minúte bolo 0:5 a to už nespokojnosti divákov nebolo možné zabrániť. Takmer prázdnym štadiónom sa ozýval piskot na hru, ktorú domáci predvádzali. V záverečnej tretine Dukla chcela nepriaznivý výsledok upraviť, ale všetky šance zostali nevyužité.

Tréner Dukly Milan Staš sa vo svojom pozápasovom vyjadrení ospravedlnil divákom za dnešný zápas. Ako povedal: „dnes nie je čo hodnotiť…“. Zároveň sa fanúšikom poďakoval za vernosť počas celej sezóny.

HK Dukla Trenčín – HC’05 Banská Bystrica 0:5 (0:3, 0:2, 0:0)

Góly a asistencie: 16. Veilleux (Matoušek), 18. Kafka (Rosandič, Heizer), 20. Heizer (Kafka, Macháček), 21. Handlovský (Kafka, Martin), 25. Rapáč

Vylúčenia: 7:8 na dve minúty, navyše Rapáč (BB) 10min za napadnutie hlavy a krku.

Presilovky: 0:2, oslabenia: 0:0, strely na bránu: 42:33

Rozhodovali: Jonák, Stano – J. Tvrdoň, Výleta, 868 divákov

Zostavy:

HK Dukla: Nagy (21. Kutej) – Ryzák, Čerešňák, Nemčík, Bobček, E. Bednár, Habšuda – Mikula, Troliga, Macejka – Jánoš, Petrovický, Komínek – Šimíček, O. Rusnák, T. Lipták – T. Klíma, Toman, Koyš – D. Hudec, J. Pardavý ml.

HC’05 Banská Bystrica: Košarišťan – Macháček, Martin, Kania, Bambúch, Predajnianský, Rosandič, Žilka, Šilovič – Rapáč, Gašpar, Konečný – Kafka, Heizer, Handlovský – Lamper, Zigo, Lunter – Kadura, Matoušek, Veilleux