Archívy značky: TREZ

Sezóna električky v Trenčianskej Teplej končí na Mikuláša

Sezóna električky v Trenčianskej Teplej končí na MikulášaObľúbenosť trenčianskej úzkorozchodnej železnice každým rokom rastie. Trenčianska elektrická železnica (TREŽ) aj v roku 2017 okrem pravidelnej letnej sezóny realizovala nostalgické jazdy, ktoré prilákali množstvo priaznivcov. Posledná tohtoročná nostalgická jazda v sobotu 2. decembra 2017 dokonca poslušné deti obdaruje malou odmenou.

Trenčianska elektrická železnica previezla v lete tisíce ľudí

Trenčianska elektrická železnica previezla v lete tisíce ľudíPravidelná letná turistická prevádzka električky, ktorá premáva na trase Trenčianska Teplá – Trenčianske Teplice opäť zaznamenala nárast cestujúcich. Rastúcej návštevnosti sa teší aj dopravná expozícia v depe električiek.

Trojkráľová električka

Nezisková organizácia TREŽ (Trenčianska elektrická železnica), ktorá sa venuje udržiavaniu a prevádzke unikátnej úzkorozchodnej elektrickej železnice, ktorá spája železničný uzol Trenčianska Teplá s kúpeľným mestom Trenčianske Teplice už viac ako 104 rokov pozýva na zaujímavé podujatie. Na sviatok Troch Kráľov sa uskutoční už tradičné stretnutie pre milovníkov klasického