Archívy značky: Zimný štadión Pavla Demitru

Defibrilátorov v kraji pribúda

Defibrilátorov v kraji pribúdaAk sú po ruke a dostupné, dokážu pomôcť. Automatické externé defibrilátory sú napríklad v Dánsku nájdete umiestnené v mestách vo vzdialenosti približne každých 500 metrov. U nás je to zatiaľ len utópia. Pritom ich dostupnosť je pri záchrane života najpodstatnejšia.

Defibrilátor dokáže pomôcť pri zlyhaní srdca. Ak je poruke a dostupný

Defibrilátor dokáže pomôcť pri zlyhaní srdca. Ak je poruke a  dostupnýZbierajú údaje a vytvárajú databázu automatických externých defibrilátorov. Zároveň oslovujú úrady, organizácie, aby si ich osadili na verejne dostupných miestach. S cieľom, pomôcť ľuďom čo najskôr.

Zimný štadión Pavla Demitru bude bezpečnejší

Zimný štadión Pavla Demitru bude bezpečnejšíChladiarenské zariadenie na výrobu ľadu po viac ako 22 rokoch putuje do technického dôchodku. Nahradí ho moderné a bezpečnejšie, ktoré potrebuje aj oveľa menej čpavku.

Prvý domáci zápas univerzitného hokejového mužstva Gladiators Trenčín už túto nedeľu!

Prvý domáci zápas univerzitného hokejového mužstva Gladiators Trenčín už túto nedeľu! V rámci 4. ročníka EUHL (Európska univerzitná hokejová liga) sa mužstvo Gladiators Trenčín predstaví už aj na domácom ľade. Trenčianski vysokoškoláci posilnili svoj káder  do nového sezóny hneď niekoľkými hráčmi a to dokonca aj z Talianska, Ruska či Ameriky.