Známy slovenský spevák sa v rámci turné zastaví aj v Trenčíne

Známy slovenský spevák sa v rámci turné zastaví aj v TrenčíneMagický, akustický koncert Juraja Hnilicu a jeho kapely, ktorý zanecháva silnú emóciu a naplní Vás pozitívnou energiou na dlhšiu dobu.

Finalista televíznej šou Česko-Slovensko má talent 2015, kde si okrem publika získal aj srdce porodkine Lucie Bílej, vám spolu so svojou skvelou kapelou v zostave:
Michal Kulich (gitara, flauta), Michaela Šipeková (saxofón, flauta). Milan Hatala (klávesy), Nadežda Holenková (violončelo) zahrajú špeciálne, intímne prevedenie svojej autorskej tvorby na čele so známym piesňami ako „Milujem našu Zem, Uletení anjeli, Blázon, Usmej sa na život“ a mnohými inými. Známy slovenský spevák sa v rámci turné zastaví aj v Trenčíne
„Svojou muzikou chcem ľudí motivovať, potešiť, dodať im nádej a chuť do života.“ Juraj Hnilica
Nejaký môj citát k tomu:
Chcel som ľuďom ponúknuť niečo iné, ako boli zvyknutí za posledné moje fungovanie, kde sme hrávali s kapelou v rockovom nádychu. Mal som pocit ľuďom a svojím fanúšikom opäť priniesť niečo pekné akustické, kde budú môcť viac rozjímať nad mojou tvorbou. Moc sa na to teším, keďže opäť budem aj ja môcť zažiť moje piesne tak inak, pestrejšie. O tento pocit sa postarajú aj priestory, ktoré sme zvolili na tento druh hrania. Všetko sú to magické miesta, kde už v minulosti sme zažili krásne chvíle.

LINK na lístky:
https://www.ticketportal.sk/Event/Juraj_Hnilica_Potichu_tour_2018

Video z Česko-Slovensko má talent 2015.

Najnovší Jurajov videoklip, uzrel svetlo sveta včera, v nedeľu 14.10.2018: