Trenčianske tanečníčky valcujú súťaže

Trenčianske tanečníčky valcujú súťažeSú síce ešte malé, no už teraz dosahujú skvelé výsledky. Trenčianske Bambule nazbierali len za tri mesiace množstvo medailí.

Skupina osemročných dievčat vyhrala prvé miesto na majstrovstvách sveta v Prahe. A druhá skupina na Majstrovstvách Európy v rumunskom Brašove získala tretie miesto. Vedúca Tanečného klubu Bambula Jana Koštalová to pokladá za veľký úspech, pretože v tomto zložení boli na takejto veľkej súťaži prvý raz. „A bol to pre nás úplne najväčší úspech, aký sme doteraz získali,“ povedala.

Dievčatá vo veku 5 až 6 rokov vybojoval bronz aj vďaka tvrdej práci za pomerne krátky čas. Je ich 16, niektoré tancujú iba rok, niektoré viac.Trenčianske tanečníčky valcujú súťaže No aj napriek tomu, nemožno im uprieť aj vysokú mieru talentu. „Sami sme netušili, aké sú naozaj super a perfektné.Neskutočne úžasné, usmievavé, poslúchajú. Baví ich to, nemajú s ničím problém, dokážu trénovať. Na jednotlivých slovenských súťažiach zbierali ocenenia, prvé, druhé, niekde tretie miesta,“ pochválila Koštalová.

Magdaléna Švančarková – internetová televízia Trenčiansky terajšok